Expreswin Tv

Expreswin tv adresi üzerinden gerçekleştirdiği yayın hizmetini tüm kullanıcılarına ücretsiz olarak vermektedir. Sizde Expreswin kullanıcısı iseniz bu yayınlara ücretsiz olarak ulaşabilmektesiniz. Kullanıcı üyeliğiniz yoksa eğer hemen Expreswin tv güncel adresine bağlanarak üyelik oluşturabilir ve tüm spor müsabakalarına ücretsiz erişim sağlayabilirsiniz. Firma yakın bir zamanda aktifleştireceği Dünya sporu adlı kanaldan da kullanıcılarına spor programı hizmeti verecek. Bu spor programında dünya futbolundan, basketbolundan ve hemen hemen tüm popüler sporlardan bahsedilecek. Bu programda verilen bilgiler sayesinde kullanıcılar hem bahis hem de canlı yayınlarda büyük bir keyif alacak. Firma zaten yıllardır bu hizmeti veriyordu ve bunu geliştirmeye çalışıyordu. Artık yayın hizmetine yeni bir boyut getirmiş olacak olan firma da bu konuda çok heyecanlı.

Expreswin Tv Güncel Giriş Adresi

Expreswin tv güncel giriş adresinden bahsedeceğimiz bu başlıkta firmanın adres değişimlerinden bahsederken kullanıcılarına sunduğu ayrıcalıklara da değineceğiz. Öncelikle Expreswin tv yılın televizyonculuk ödülüne layık olmuş bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Marka dememin sebebi ise verdiği hizmet ile artık sektörde bir marka haline gelmiştir. Yüksek çözünürlükteki yayın izleme imkanları ve kesintisiz, naklen canlı maç yayınları ile kullanıcıları arasında sıklıkla önerilen bir adrestir. Firma geçtiğimiz sezon 12000 maç yayını ile de sektörde rekor bir rakama imza attı. İnternet üzerinden yapılmış en büyük yayın organizasyonu olarak görülen firma kullanıcılarına da bu yoğun çalışma arasında ödüller dağıtmıştı. Bu sezonda ödüller dağıtacağını bildiren firma kullanıcılarına takipte kalmalarını söyledi.

Expreswin Canlı Maç İzleme

Expreswin Canlı maç yayınları ile İngiliz futbolseverler arasında da büyük bir ilgi gördü. Firma uluslararası bir firma olarak verdiği bu hizmette birçok farklı ulusa bağlı kullanıcıya da hizmet vermektedir. Geçtiğimiz günlerde de İngiltere Premier Ligi ile yayın anlaşması yapan firma dün gece itibarı ile İngiliz futbolu yayınlarına bağladı. Ülkemizde de sevilen bir lig olan İngiltere ( Premier ) lig kanalı kullanıcılar tarafından da büyük bir coşkuyla karşılandı. İlk canlı yayınında anlık olarak 17300 kullanıcıya hizmet veren firma bu talebi de beklemiyordu. Bu talep karşısında şaşkına dönen firma yakın zamanda diğer ulusal liglere de ayrıcalık tanıyarak özel kanallar oluşturacağını dile getirdi.

Etiket: expreswin tv, expreswintv